Turkish English German Arabic

3d Panelim | Duvarlarınızı Harekete Geçirin.

İADE BİLGİSİ

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

 • Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 15 gündür. Ayrıca sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapılamamaktadır. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz. 
   
 • İade edeceğiniz ürünü, faturanızın “İade Formu” bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, kargo ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize ulaşması için gerekli olan acente kodumuzu Kargo şube yetkilisine belirtmeyi unutmayınız. 
   
 • İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Yurtiçi Kargo ' ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.
   
 • İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. 
   
 • Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır. 


İade Adresi: Cumhuriyet Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No:54/A Çubuk/ANKARA

İade etme süresi kaç gündür ?

3dpanelim.com  üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 7 gündür. 

Hangi Ürünler İade Kabul Edilmez ?

 • Kutusu ve Açma Etiketi Yırtılmış Ürünler Geri İade Olarak Kabul Edilmez. İade Kargonuz Gönderim Adresine Tekrar Kargolanır.
   
 • 3D Panel Kutularının İçerisinde Panelleri Koruyan Poşet Cinsi Ambalajı Yırtıldığında veya Deforme Edildiğinde Ürün İade Olarak Kabul Edilmez.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım“ sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor ” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi “Mesaj göndermek istiyorum” butonuna tıklayarak ya da info@3dpanelim.com  adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.

3d Panelim © 2021 | Tüm hakları saklıdır. | Sitedeki herhangi bir materyal izinsiz kullanılamaz.
Online : 1
Bugün Tekil : 18
Bugün Çoğul : 32
Dün Tekil : 77
Dün Çoğul : 164
Toplam Tekil : 125272
Toplam Çoğul : 410532